FAQ

Czy ceny podane w sklepie są cenami brutto ?


Tak, wszystkie ceny podane w sklepie eBart.pl są cenami brutto i zawierają 23% VAT
 

Czy kupując produkt w sklepie dostanę dowód zakupu?


Tak, do każdego zakupionego towaru wystawiany jest dowód zakupu. Klient wybiera interesujący go dokument sprzedaży, może to być paragon fiskalny, faktura imienna lub faktura VAT
 

Czy wszystkie sprzedawane produkty są nowe i oryginalne?


Tak, wszystkie oferowane produkty są produktami nowymi, pozbawionymi wad, kompletnymi oraz oryginalnymi. Wszystkie pochodzą z legalnego źródła (prosto od producenta), wystawiany jest na nie oryginalny dowód zakupu oraz karta gwarancyjna producenta.
 

Czy wysyłacie Państwo towar za granicę?


Nie, towar jest doręczany jedynie na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej
 

Czy kupując kilka narzędzi koszt transportu pokrywam tylko raz?


Tak, kupując kilka narzędzi koszt transportu płaci się tylko raz przy każdym zamówieniu. W przypadku zamówień bardzo dużych, koszt transportu może zostać skorygowany, w zależności od rodzaju zamawianego towaru, klient jest jednak o tym informowany przed realizacją zamówienia.

 

Czy w naszym sklepie detalicznym obowiązują ceny takie jak na stronie sklepu internetowego ?

Nie, ceny przedstawione na stronie sklepu internetowego obowiązują tylko i wyłącznie w przypadku zamówień realizowanych za pośrednictwem tego kanału dystrybucji. 
 

Czy zakupiony towar mogę odebrać osobiście ?

Tak, jak najbardziej możliwy jest odbiór osobisty, lecz poprzedzony on musi zostać złożeniem zamówienia. Klient po złożeniu zamówienia i wybrania odbioru osobistego, jest informowany o terminie możliwego odbioru.