FESTOOL Zagłębiarka TS 60 KEBQ-Plus

Catalogue index: 576721

 • End of stock
 • Delivery time: Shipping to Poland in 24 hours
 • Delivery: from PLN16.48 (DPD - Shipping only to Poland)
PLN3,163.13 gross / szt. PLN2,571.65 net + 23% VAT / szt.
To storage

Description

Zagłębiarka FESTOOL TS 60 KEBQ-Plus


Funkcje
O wiele dalej. Wyznacza standardy cięcia

Zagłębiarki Festool od dziesięcioleci wyznaczają standardy w dziedzinie cięcia. TS 60 K na nowo je definiuje. Wyjątkowe zabezpieczenie KickbackStop działające w mgnieniu oka chroni element obrabiany i minimalizuje ryzyko obrażeń. Ta najbardziej uniwersalna pilarka tego typu jest idealnie dopasowana do całego systemu cięcia Festool. Głębokość cięcia 60 mm zapewnia doskonałe wyniki pracy. Nadaje się oczywiście również do cięć ukośnych i do cięcia płyt litych. Bezkonkurencyjna jest możliwość połączenia TS 60 K z prowadnicą FSK. W ten sposób błyskawicznie powstaje mobilny i łatwy w użyciu system do przycinania, umożliwiający precyzyjne cięcia z zachowaniem kąta. Dzięki bezszczotkowemu silnikowi EC-TEC najnowszej generacji kompaktowa zagłębiarka jest niezwykle wytrzymała i wydajna. Tnie materiały jak masło i łączy w sobie precyzję, elastyczność i najwyższą jakość cięcia przy jednoczesnym zwiększeniu bezpieczeństwa. TS 60 K: więcej możliwości.

 • Bezpieczniej: wyjątkowe zabezpieczenie KickbackStop zmniejsza ryzyko obrażeń spowodowanych odrzutem podczas cięcia oraz podczas zagłębiania tarczy w obrabianym elemencie.
 • Sięga głębiej: większa głębokość cięcia przy porównywalnej do TS 55 F wielkości i ciężarze.
 • Wszechstronność: możliwość połączenia ze sprawdzonymi szynami prowadzącymi, a teraz także z prowadnicami FSK.
 • Niezmienne: silnik EC-TEC w połączeniu z tarczami do cienkich cięć umożliwia szybkie postępy pracy przy mniejszym wysiłku.
 • Precyzja: proste, dokładne i powtarzalne cięcia ukośne z możliwością ustawiania kątów uciosu od -1° do 47°.
 • Gwarancja komfortu: blokada wrzeciona FastFix oraz kompaktowa i przemyślana konstrukcja sprawiają, że wymiana tarczy pilarskiej jest bardzo łatwa.
 • Doskonała orientacja: przezroczyste i przesuwne okienko zapewnia dobry widok tarczy pilarskiej.


Najważniejsze cechy produktu


Chroni przed niebezpiecznymi odbiciami:

Nasza najlepsza zagłębiarka teraz jest jeszcze bezpieczniejsza: wyjątkowe zabezpieczenie KickbackStop chroni element obrabiany i minimalizuje ryzyko obrażeń. TS 60 K to wysoce precyzyjna i bezpieczna zagłębiarka dla Was i Waszego zespołu, zapewniająca doskonałe wyniki pracy.


Jedna pilarka do wszystkiego:

TS 60 K to nasza najbardziej wszechstronna zagłębiarka. Dzięki głębokości cięcia 60 mm i kompaktowej konstrukcji można uzyskać doskonałe wyniki nawet w przypadku cięć ukośnych i cięcia płyt litych. Kolejna zaleta: kompatybilność z całym system wyposażenia. TS 60 K można również połączyć z prowadnicą FSK, co stanowi przełomowe usprawnienie codziennej pracy.


Perfekcyjne cięcie bez kompromisów

Solidna i dopracowana w każdym szczególe TS 60 K wyróżnia się na całej linii. Bezszczotkowy silnik EC-TEC najnowszej generacji jest praktycznie bezawaryjny i niezwykle wydajny. Duża prędkość obrotowa zapewnia idealne cięcie, płynny posuw i w efekcie najlepszą jakość.

Szczegóły produktu TS 60 KEBQ-Plus


Większe bezpieczeństwo dzięki wyjątkowemu zabezpieczeniu KickbackStop

Wbudowane zabezpieczenie KickbackStop zmniejsza ryzyko urazów spowodowanych odbiciem podczas cięcia lub podczas zanurzania w elemencie obrabianym. Pilarka jest natychmiast gotowa do ponownego użycia bez konieczności wymiany lub ponoszenia dodatkowych kosztów.


Większa głębokość cięcia

Zagłębiarka do precyzyjnych cięć o głębokości do 60 mm w kompaktowej formie. TS 60 K umożliwia większą głębokość cięcia przy porównywalnej do TS 55 F wielkości i ciężarze. Nawet przy cięciach pod kątem 45° przy pomocy szyny prowadzącej można ciąć materiały o grubości do 40 mm.


Przycinanie na nowo

Zagłębiarka TS 60 K może być również połączona z prowadnicą FSK, co umożliwia szybkie i mobilne wykonywanie cięć poprzecznych z zachowaniem kąta. Dzięki temu TS 60 K wraz ze sprawdzonymi szynami prowadzącymi oferuje maksymalną wszechstronność zastosowań.


Stale wysoka wydajność cięcia

Wysokoobrotowy i bezszczotkowy silnik EC-TEC o mocy 1500 W sprawia, że zagłębiarka TS 60 K jest praktycznie bezawaryjna, a w połączeniu z nowymi tarczami pilarskimi umożliwia szybkie postępy pracy przy jednoczesnym zmniejszeniu wysiłku.


Dokładna praca również podczas cięcia pod kątem

Nawet przy nachyleniu pilarki, krawędź cięcia pozostaje niezmieniona w zakresie od 90° do 47°. Dzięki temu wynik jest zawsze dokładny. Metalowy segment uchylny umożliwia łatwe, precyzyjne i wielokrotne ustawianie od przodu żądanych kątów uciosu od -1° do 47°.


Jeszcze wygodniejsza wymiana tarczy pilarskiej

Blokada wrzeciona FastFix ułatwia wymianę tarczy. Kompaktowa i przemyślana konstrukcja umożliwia położenie pilarki na boku, co upraszcza wymianę tarczy, a kołnierz zaciskowy dodatkowo zapobiega zakleszczaniu podczas jej wymiany.


Najlepsza orientacja w przypadku cięć wgłębnych

Dobra widoczność tarczy pilarskiej przez przezroczyste i ruchome okienko oraz dodatkowe oznaczenia punktu początkowego i końcowego, teraz także po prawej stronie.


Precyzyjna regulacja głębokości

Ulepszona, precyzyjna regulacja głębokości cięcia z podwójną wskazówką gwarantuje dokładne ustawienie. Doskonała obsługa i czytanie bez efektu paralaksy stają się standardem.


Zdrowa praca z systemem

System odkurzaczy Festool jest przemyślany w najdrobniejszych szczegółach. Ulepszone odsysanie dzięki złączce systemowej Cleantec oraz opuszczane okienko umożliwiają praktycznie bezpyłową pracę.


Perfekcyjne cięcie i mniej poprawek

Dzięki dołączanemu zabezpieczeniu przeciwodpryskowemu oraz szynie prowadzącej można ciąć bez wyrw z obu stron.


Precyzyjna praca z systemem

Dzięki połączeniu z szynami prowadzącymi, szeroką gamą tarcz pilarskich, dopasowanym odkurzaczem, stołem pilarskim, przykładnicą kątową i zabezpieczeniem przeciwodpryskowym, oferujemy system cięcia najwyższej klasy.


Najwyższa elastyczność

Płaska obudowa umożliwia cięcie blisko krawędzi przy zachowaniu minimalnej odległości od ściany (12 mm).


Więcej możliwości dzięki elektronice sterującej

Nasz wbudowany elektroniczny system sterowania umożliwia monitorowanie temperatury, szybkie hamowanie i regulację prędkości obrotowej w celu optymalnego dostosowania do elementu obrabianego.


Elastyczność dzięki możliwości wyłączenia KickbackStop

KickbackStop można wyłączyć ręcznie, np. do pracy bez szyny prowadzącej na nierównym materiale. Korzyść: przy następnym włączeniu pilarki KickbackStop uruchamia się automatycznie.


Najważniejsze zastosowania

 • Precyzyjne przekroje wgłębne w materiałach o grubości do 60 mm
 • Perfekcyjne przycinanie na długość drzwi wejściowych - z szyną prowadzącą
 • Wykonywanie wycięć w drzwiach lub blatach kuchennych
 • Przycinanie materiałów płytowych (płyty wiórowe, płyty fornirowane i powlekane tworzywem sztucznym)
 • Cięcia poprzeczne przy użyciu prowadnicy FSK (panele podłogowe, łaty, deski)
 • Wykonywanie szczelin dylatacyjnych w parkietach oraz wpustów czołowych


Dane techniczne

Pobór mocy 1 500 W
Prędkość obrotowa na biegu jałowym 3 000 - 6 800 min⁻¹
Średnica tarczy pilarskiej 168,00 mm
Zakres regulacji kątowej -1 - 47 °
Głębokość cięcia 0 - 62 mm
Głębokość cięcia przy 45° 45 mm
Przyłącze do odsysania pyłu Ø 27/36 mm
Długość przewodu 4,00 m
Waga produktu 4,80 kg
Rodzaj napędu Sieć


Zawiera:

Tarcza pilarska HW 168x1,8x20 WD42
okienko
zabezpieczenie przeciwodpryskowe
klucz imbusowy SW 5
Systainer³ SYS3 M 337

 

 


Features

Features
The diameter of the Shield:
Product type:
Cutting parameters:
EAN code:
 • 4014549373620
Package weight [kg]:
 • 8.08
Power type:

Ask about product

Cost of delivery

DPD - Shipping only to Poland : from PLN16.48
personal collection : from PLN0.00

Informacje

Niniejsze informacje na temat produktów nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Wszystkie znajdujące się w serwisie znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością tychże firm. Rzeczywisty wygląd produktów może różnić się od produktów prezentowanych na zdjęciach. Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i opisy produktów nie zawierają błędów.